Promocje
79zł
79zł
79zł
79zł
Każda strefa tylko 79zł... Dowiedz się więcej...
Nasza oferta
Antycellulitowy masaż bańką chińską

 

Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest  przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie i do tego niewiele kosztuje.

 

Leczenie podciśnieniem jest bardzo starą metodą. W dawnych czasach używano w tym celu wydrążonych w środku rogów. Już wówczas zauważono korzystny wpływ podciśnienia w chorobach górnych dróg oddechowych (zapalenia płuc, opłucnej, nieżytu) i w zespołach bólowych kręgosłupa.

 

Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry.

 

 

Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu.

 

W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny.

 

Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

 

"Cellulit to problem 99% kobiet, a bańka chińska znajduje się w czołówce skutecznych oraz sprawdzonych zabiegów redukujących ten defekt. Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych po zabiegu.

 

 

Efektem  masażów chińskimi bańkami jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wskazania:

- walka z cellulitem

- obrzęki limfaty

- napięte i obolałe mięśnie

 

Inne przeciwwskazania:

- kobiety w ciąży

- żylaki

- podwyższona temperatura ciała

- zaburzenia krzepliwości krwi

- przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry

- wysiękowe zapalenie stawów

- obrzęki niewiadomego pochodzenia

-gruźlica, nowotwory

 

Masaż bańką chińską trwa ok. 15 - 30 minut a całego ciał 45 minut, powinien być wykonywany seriach (10-12 zabiegów), z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Profilaktycznie jednak przynajmniej 1 raz w tygodniu. Powstałe po terapii wybroczyny wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów.

 

Cena:

- uda i pośladki 50 zł / 1zabieg

- brzuch 20 zł

- plecy 40 zł

- łydki 20 zł

- całe nogi 50 zł

- ramiona 25 zł

- całe ciało 80 zł

Jeśli wykupisz pięć zabiegów szósty dostaniesz gratis.

Jeśli przyjdziesz na pierwszy zabieg dostaniesz kartę stałego klienta, dzięki któremu piąty zabieg będziesz miał za połowę ceny, a dziesiąty gratis.