Promocje
79zł
79zł
79zł
79zł
Każda strefa tylko 79zł... Dowiedz się więcej...
Nasza oferta

Czy można poddać zabiegowi fotodepilacji wszystkie części ciała?

Jest możliwość wykonywania zabiegów na wszystkich częściach ciała, z wyjątkiem bezpośrednich okolic oczu.


Czy występują podrażnienia po zabiegowe?

Po samym zabiegu skóra może być lekko czerwona, mija to jednak po kilkunastu godzinach. Po zabiegu zaleca się stosowanie kremu nawilżającego oraz filtrów UV.


Czym się różni laser od intensywnie pulsującego światła (IPL)?

Oba systemy działają na zasadzie selektywnej fototermolizy, IPL jest jednak nowocześniejszy. System impulsów światła umożliwia wykonywanie zabiegów na niemal każdym typie skóry i owłosienia. Metoda jest bezpieczna, bezbolesna i skuteczniejsza od lasera. Urządzenie stosowane u nas dodatkowo posiada fale radiofrekwencyjne (głowica E-light), dzięki czemu pulsy IPL sięgają głębiej i działają skuteczniej.


Ile trwa jeden zabieg fotodepilacji?

W zależności od strefy, nogi to około 45min, pachy 15 min, wąsik 1 min.


Ile zabiegów fotodepilacji należy przejść?

Ilość wymaganych zabiegów zależy od barwy, grubości owłosienia, typu depilowanej skóry, gospodarki hormonalnej organizmu, strefy, którą poddajemy zabiegowi. Każdy kolejny zabieg wykonuje się z większym odstępem (co 5-6 tygodni), gdyż wzrost włosów staje się spowolniony . Trudno podać ilość wymaganych zabiegów na początku, może ona się zupełnie różnić dla dwóch różnych osób. Minimalna ilość zabiegów to 4-7.


Kiedy nie powinno się wykonywać fotodepilacji?

Przeciwwskazaniami są choroby skóry (np. łuszczyca, bielactwo) opryszczka, nadwrażliwość na światło, zażywanie leków światło uczulających. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią także nie powinny wykonywać zabiegów.


W jaki sposób przygotować się do zabiegu fotodepilacji ?

Należy wydepilować poddawane zabiegowi miejsce 2-3 dni przed zabiegiem, aby owłosienie miało długość 2-3mm. Dzięki temu energia cieplna jest dobrze wchłaniana przez owłosienie.


Czy zabiegi fotodepilacji oraz fotoodmładzania są bezpieczne?

Tak. Usuwanie włosów odbywa się metodą bezinwazyjną. Zabieg nie powoduje uszkodzeń skóry, ani podrażnień, dlatego też może być wykonywany w bardzo wrażliwych miejscach takich jak twarz, pachy, okolice bikini.


Czy zabieg fotodepilacji jest bolesny?

Dzięki specjalnemu chłodzeniu głowicy (nawet do -4°C), pacjent podczas zabiegu odczuwa jedynie lekkie ciepło, bądź delikatne ukłucia.


Czy fotodepilacja jest zabiegiem trwałym?

Efekt trwałości uzyskujemy po wykonaniu serii zabiegów od 4 do 7-8 (w zależności od skóry i włosów). Okres po jakim mogą zacząć znowu odrastać włosy jest zależny od gospodarki hormonalnej organizmu oraz kilku innych czynników. Średni okres trwałości to około 5-10 lat, włosy które ponownie odrastają są rzadsze oraz słabsze, można wykonać wtedy zabieg podtrzymujący.