Promocje
79zł
79zł
79zł
79zł
Każda strefa tylko 79zł... Dowiedz się więcej...
Nasza oferta
FOTOODMŁADZANIE
Do zabiegów jest używana najnowocześniejsza maszyna z głowicą E-light, wykorzystująca połączenie dwóch niezwykłych technologii: impulsów świetlnych (IPL) oraz fal radiowych (RF). Dzięki czemu fotoodmładzanie jest skuteczniejsze niż w przypadku urządzenia z samym IPL.
 

Fotoodmładzanie to przełomowe odkrycie w kosmetyce profesjonalnej. Jest to dynamiczny, nieinwazyjny proces, zdefiniowany jako użycie niekoherentnego, impulsowego światła o niskiej gęstości energii do odmładzania skóry. Jednocześnie likwidowane są objawy starzenia się skóry, zmiany naczyniowe takie jak: rozszerzone naczynka, pajączki, nadmierne rumieńce, trądzik różowaty, zaczerwienienia, oraz zmiany pigmentowe (przebarwienia, piegi, plamy posłoneczne i starcze). Zabieg skraca i przebudowuje włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory i wygładzają zmarszczki. Dla uzyskania najlepszych efektów, zaleca się wykonanie serii w ilości 6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych.

Najpierw na skórę nakłada się zimny żel o właściwościach wychładzających i zmniejszających obrzęk twarzy. Następnie specjalną głowicą zaopatrzoną w filtr aplikuje się skórze serię świetlnych strzałów. Zaletą zabiegu jest to, że jest mniej inwazyjny od proponowanych dotychczasowych metod, a przede wszystkim ekspresowy, już w ten sam dzień można wrócić do normalnej codziennej aktywności.

Zwykle zaraz po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona. Pierwsze efekty są widoczne po dwóch, trzech seriach naświetleń. Aby wyglądać naprawdę pięknie należy wykonać około sześciu zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych. Fotoodmładzanie to bezpieczna i bezkrwawa metoda odnowy skóry. Nie zdziera się tu całej warstwy naskórka jak podczas dermabrazji laserowej czy peelingu. Możemy myć twarz wodą i używać własnych kosmetyków.
 
Zabieg ten polecamy szczególnie osobom z pierwszymi oznakami fotostarzenia skóry (zrogowaciałej ze zmianami posłonecznymi) z płytkimi zmarszczkami i przebarwieniami. W efekcie skóra się napręży, będzie gładsza i delikatniejsza.
 

Przygotowania przed zabiegiem:

 • 28 dni przed zbiegiem nie należy opalać się na słońcu albo w solarium, opalona skóra absorbuje zbyt dużą ilość energii świetlnej
 • należy odstawić na miesiąc przed zabiegiem stosowanie kremów z retinolem, witaminą C lub kwasami owocowymi
 • tydzień przed zabiegiem nie przyjmować leków i ziół fotouczulających (np. dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp) oraz soków z beta karotenem

Zalecenia po zabiegowe:

 • należy chronić skórę przed promieniami słonecznymi, zakrywając poddane zabiegowi części ciała lub używać kremów do opalania z wysokim filtrem (od 30SPV) przez okres 4 tygodni od wykonania zabiegu
 • nie zażywać środków fotouczulających (dziurawiec, nagietek, bratek, niektóre leki)

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża, karmienie piersią
 • choroby skóry (np. bielactwo, łuszczyca)
 • opryszczka
 • nadwrażliwość skóry na światło
 • nowotwory skóry, cukrzyca, epilepsja
 • implanty wewnątrz ciała
 • leczenie retinoidami (należy odstawić 6 miesięcy przed zabiegiem)
 • stosowanie steroidów lub kosmetyków zawierających hormony w okresie ostatnich 3 miesięcy