Promocje
79zł
79zł
79zł
79zł
Każda strefa tylko 79zł... Dowiedz się więcej...
Nasza oferta
Glykopeel FILORGA

Glykopeel FILORGA  jest to 50% peeling dermatologiczny anti-aging, przeznaczony do efektywnej walki z procesem starzenia się skóry.
Jest jednym z najbezpieczniejszych peelingów : może być stosowany przez cały rok, nawet latem podczas ekspozycji słonecznej oraz w czasie mrozów. Zawiera aż 18 składników aktywnych i ma podwójne działanie.
Po pierwsze: w widoczny sposób poprawia już zaraz po pierwszym zabiegu kondycję skóry, dzięki eksfoliacji wierzchniej warstwy naskórka i podkreśla jej piękno bez skutków ubocznych ( łuszczenia).
Natychmiast po zabiegu skóra nabiera blasku, jest rozświetlona i bardzo miękka oraz lepiej przyjmuje wprowadzane kolejno składniki.
Intensywnie złuszczając martwe komórki wzmaga odnowę komórkową, redukuje drobne zmarszczki, blizny i ślady potrądzikowe. Oczyszcza z zaskórników i zwęża rozszerzone pory.
Pomaga także normować zaburzenia pigmentacji powodujące przebarwienia oraz zwalczać zmiany wywołane przez czynniki środowiskowe (zanieczyszczenia, tytoń).Takie działanie stymuluje i ułatwia wymianę komórkową opóźniając efekt starzenia się skóry. Aktywizuje mechanizmy fizjologiczne, dzięki którym zabieg poprawia nawilżenie, stymuluje produkcję kolagenu oraz odbudowę włókien elastycznych skóry.
Systematyczne stosowanie preparatu stymuluje odnowę komórkową, co w konsekwencji powoduje znaczną redukcję zmarszczek.

 

Wskazania:

- starzenie się skóry, skóra pozbawiona elastyczności z cienkimi liniami mimicznymi,

- widoczne zmarszczki,

- utrata elastyczności,

- utrata blasku,

- przebarwienia i zaburzenia pigmentacji,

- zaskórniki i trądzik pospolity,

- stany zapalne,

- nierówności skóry.

- ostudy,

- zmiany wywołane przez czynniki środowiskowe (palenie papierosów, zanieczyszczenia),

- wykazuje działanie przeciwrodnikowe oraz przeciwdziała hiperpigmentacji.

Efekty zabiegu:
Zabieg poprawia kondycję skóry poprzez redukcję drobnych i większych zmarszczek, łagodzenie objawów trądziku,obkurczanie porów, usuwanie przebarwień, zwiększanie tonusu tkankowego oraz stymulację mikrokrążenia.
Gruba warstwa martwych komórek na skórze sprawia, że cera wydaje się szorstka i matowa.Po jej skutecznym usunięciu preparatem GlykoPeel skóra natychmiast promienieje, wygładza się i nabiera równomiernego kolorytu.
Rezultaty są zauważalne już po pierwszym zabiegu: skóra jest lepiej nawilżona i bardziej sprężysta.
Przy wykonaniu pełnej serii zabiegów skóra staje się wyraźnie młodsza, jaśniejsza, o jednolitym kolorycie,
bardziej gęsta oraz ujędrniona. Kwas glikolowy eliminuje zaskórniki, penetruje w głąb mieszków włosowych,
gdzie rozkłada międzykomórkowe substancje cementujące, usuwa i zapobiega powstawaniu mas rogowych tworzących zaskórniki, hamując w ten sposób rozwój trądziku. Działanie anty- aging kwasy glikolowego polega na stymulowaniu fibroblastów, zwiększeniu syntezę kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów (GAG).

Częstotliwość:
Zalecana ilość to od 4 do 6 zabiegów co 8-10 dni.
Serię można powtarzać 2 razy w roku w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

Cena:

- twarz 150

- twarz z szyją 180

- twarz, szyja i dekolt 220 zł