Promocje
79zł
79zł
79zł
79zł
Każda strefa tylko 79zł... Dowiedz się więcej...
Nasza oferta
Liposukcja ultradźwiękowa

Liposukcja ultradźwiękami o niskiej częstotliwości jest jedyną alternatywą dla zabiegów liposukcji chirurgicznej.

Pod wpływem ultradźwięków dochodzi do trwałego uszkodzenia komórek tłuszczowych, a co za tym idzie - likwidacji nadmiernej tkanki tłuszczowej, która następnie jest usuwana z organizmu z wyniku procesów metabolicznych. Po zabiegu kawitacji ultradźwiękowej w celu usprawnienia usuwania uwolnionego tłuszczu zaleca się zastosowanie radiofrekwencji, która ujędrni skórę.

Efekty kawitacji ultradźwiękowej można porównać nawet do chirurgicznej liposukcji. Wykonanie serii zabiegów pozwala na zmniejszenie numeru noszonych ubrań już o 1 do 2 rozmiarów, natomiast w obwodzie można stracić aż 6 centymetrów. Trzeba zaznaczyć, że metoda ta jest zupełnie bezinwazyjna, podczas gdy typowa liposukcja jest zabiegiem chirurgicznym.

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, wykorzystującym falę ultradźwiękową o niskiej częstotliwości w celu dokonywania zmian w zakresie modelowania sylwetki oraz zwalczania cellulitu. Urządzenie posiada głowicę do radiofrekwencji bipolarnej i multipolarnej (w celu zwiększenia metabolizmu), co wspomaga pozbycie się uwolnionej zawartości tkanki tłuszczowej oraz zwiększa gęstości i napięcia skóry.

 

Zabiegi najczęściej wykonywane są na:

 • dolnej części pleców
 • brzuchu
 • pośladkach
 • udach
 • łydkach
 • ramionach
 

Ile zabiegów należy wykonać, aby uzyskać zadowalający efekt?

Zazwyczaj efekt widoczny jest już po pierwszym lub jednym z pierwszych zabiegów serii. Dla pełnego efektu należy wykonać określoną ilość serii zabiegów (6 - 12 zabiegów co 7 dni). Wówczas rezultaty mogą być porównywalne z alternatywnymi bardziej inwazyjnymi zabiegami odchudzającymi i redukującymi tkankę tłuszczową.

Czas zabiegu na wybraną partię ciała to 20-25 minut, z maską na ciało to ok. 50 minut.

Warto dodatkowo zastosować odpowiedni kosmetyk do użytku domowego, który wzmocni działanie zabiegu oraz korzystnie wpłynie na efekt końcowy.

 

Czy są jakieś przeciwwskazania?

Zabiegi są całkowicie bezpieczne. Dyskwalifikujące są skaleczenia naskórka w miejscu wykonywania zabiegu, łuszczyca i inne choroby skóry, zapalenie żył, choroby nowotworowe, stany zapalne czy ciąża. Z zabiegu muszą też zrezygnować osoby z wszczepionym stymulatorem serca, metalowymi implantami oraz osoby z niewydolnością wątroby, która mogłaby sobie nie poradzić z syntezą rozbitej tkanki tłuszczowej.

 

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem zaleca się wypić ok. 1l wody.

 

Czy same zabiegi pozwolą uzyskać wymarzoną sylwetkę?

Zabiegi pomagają pozbyć się nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Należy jednak pamiętać, że prawdziwy sukces to połączenie tych zabiegów z odpowiednią dietą oraz zwiększeniem aktywności fizycznej. Wprowadzenie zdrowej zasady picia około 1,5 litra wody dziennie pozwoli szybciej pozbyć się rozbitych złogów tkanki tłuszczowej. Jeżeli jednak pacjenci po zabiegu nie zmienią swoich przyzwyczajeń żywieniowych problem niestety będzie powracał.

Metoda ta ma zastosowanie przy redukcji lokalnego otłuszczenia i cellulitu, podnoszenia i wyszczuplania pośladków, redukcji bryczesów, a także odchudzania wewnętrznej strony ud i ramion.

 

Zalecenia po zabiegowe:

 • nie używać kosmetyków leczniczych/dermokosmetyków w ciągu 2 miesięcy po zabiegu (można oczyścić skórę i nałożyć oliwkę w celu wykonania masażu)
 • zaleca się używanie kremów utrzymujących wilgotność w skórze (np. z aloesem)
 • należy unikać jedzenia ostrych potraw oraz owoców morza w ciągu kilku pierwszych dni po zabiegu
 • zaleca się spożywanie dużej ilości warzyw i owoców
 • pić duże ilości wody
 • oczyszczać skórę zimną wodą w ciągu 3 do 7 dni po zabiegu, unikać wysokiej temperatury oraz wysokiej wilgotności

 

Dokładny opis preparatów znajdziesz tutaj.