Promocje
79zł
79zł
79zł
79zł
Każda strefa tylko 79zł... Dowiedz się więcej...
Nasza oferta
Mezolift

Mezolift – zastrzyk młodości i nawilżenia

Mezolift jest zabiegiem  stosowanym na okolice twarzy, szyi i dekoltu, na skórę dłoni, łokci i kolan. Sprawdza się zwłaszcza przy skórze zwiotczałej, starzejącej się, a także u osób mających problemy z nadmiernym przesuszaniem naskórka.                                                                                               Skóra traci swoją jędrność, elastyczność i odpowiednie nawilżenie już od 25 roku życia, kiedy powoli przestaje produkować wystarczającą ilości kolagenu, elastyny, kreatyny i kwasu hialuronowego. Po trzydziestce dochodzi do tego zanik gruczołów łojowych. Przyspiesza to proces jej wysychania, a co za tym idzie – pogorszenia fizycznego stanu i powstawania zmarszczek. Jeśli na dodatek skóra jest sucha, wrażliwa lub atopowa jej starzenie może zostać przyspieszone nawet dwu- lub trzykrotnie!

Eliksir młodości
Aby odbudować naturalną strukturę skóry wcale nie potrzeba nadzwyczajnych formuł ani składników. Wystarczy dać jej to, czego jej najbardziej brakuje – naturalnych składników, które przestała produkować. Preparat  podany w płytką warstwę skóry, pobudza ją do intensywnej pracy, a przede wszystkim do aktywnego nawilżenia.

Efekty?                                                                                                                                                                                                                                                                  
Nie trzeba na nie długo czekać, ponieważ są widoczne już na drugi dzień po zabiegu. Kwas hialuronowy zatrzymuje wodę w głębszych warstwach naskórka, dzięki czemu skóra staje się natychmiast nawilżona.  Poprawia się ogólna kondycja skóry, jej zagęszczenie i koloryt. Następuje opóźnienie procesów starzenia – dzięki uzupełnieniu składników, których skórze brakowało.

W  EpilSpa stosujemy w  zależności od wskazań między innymi Princess Rich.

Princess Rich - siła glicerolu i kwasu hialuronowego              

Unikalna linia produktów Princess wyróżnia się wśród wszystkich innych produktów, które odmładzają skórę poprzez jej nawilżenie, dzięki dwóm czynnikom:

- Princess Rich to jedyny żel o wyjątkowo wysokim stężeniu kwasu hialuronowego aż 18mg/ml oraz największej masie cząsteczkowej spośród wszystkich produktów dostępnych obecnie na rynku, wytwarzanych na bazie kwasu hialuronowego pozbawionego wiązań poprzecznych. Łączący nawilżające właściwości kwasu hialuronowego i glicerolu, dwóch silnie nawilżających składników, występujących naturalnie w organizmie człowieka.

Rzeczywiście, najnowsze publikacje naukowe dostarczają pewnych dodatkowych argumentów oraz danych, które pozwalają udowodnić i podkreślić wzmocnione właściwości nawilżające Mesolisu Plus, uzyskane dzięki zastosowaniu glicerolu.

- Połączenie kwasu hialuronowego oraz glicerolu w produkcie Princess Rich daje nowy wymiar nawadnianu skóry i szansę na znalezienie się w czołówce rynku, z zachowaniem dużej przewagi nad „współzawodnikami”.

 

Wnioski z tych publikacji są następujące:

- aby skóra odzyskała swój blask, napięcie i elastyczność, bardzo ważne jest uzupełnienie niedoboru kwasu hialuronowego, 
- aby mocno odwodniona i uszkodzona skóra optymalnie skorzystała z długotrwałego efektu nawilżenia, efekt uzupełnienia niedoboru kwasu hialuronowego należy wzmocnić poprzez dodanie glicerolu.

 

Dlaczego?

 

Ponieważ glicerol, endogenny kleisty polialkohol, bezpośrednio wpływa na utrzymanie poziomu nawilżenia skóry właściwej poprzez trzy czynniki:

1. cząsteczki glicerolu wiążą się poprzez wiązania wodorowe z cząsteczkami wody (H2O). Każda cząsteczka glicerolu może związać aż sześć cząsteczek wody.


Dzięki glicerolowi moc nawilżenia jest sześciokrotnie silniejsza, a efekty odmładzające jeszcze bardziej znaczące.

 

 2. glicerol przedostaje się przez AQP3* do zewnętrznej i najbardziej odwodnionej warstwy naskórka, stratum corneum.

 

Glicerol wzmacnia funkcję stratum corneum jako bariery przeciwko utracie wody i przyczynia się do utrzymania poziomu nawilżenia skóry.

3. Tworząc za pomocą wiązań wodorowych „ochronny płaszcz” wokół cząsteczek kwasu hialuronowego w skórze właściwej, glicerol sprawia, że kwas hialuronowy korzysta z jego termicznych, mechanicznych i enzymatycznych właściwości odpornościowych: zwłaszcza wobec wolnych rodników **.


Dzięki obecności glicerolu kwas hialuronowy lepiej zatrzymuje wodę, co intensyfikuje proces nawilżenia skóry.


Kluczowe zalety Princess Rich to:

- obecność środków o silnych właściwościach zatrzymywania wody w organizmie, dla doskonałego nawilżenia skóry właściwej;

- unikalna formuła połączenia działania tych środków z glicerolem, dla wzmocnienia siły nawilżającej;

- zastosowanie składników naturalnych, dla maksymalnego bezpieczeństwa;

-  opatentowana formuła oraz ergonomiczne, gotowe do użycia strzykawki, dla doskonałych rezultatów oraz dla prostego i wygodnego stosowania.

- nadzwyczajne bezpieczeństwo zapewnione przez najnowocześniejsza fabryke kwasu hialuronowego w Europie oraz podwójną sterylizacje parową.

 

Warte podkreślenia jest jego korzystne działanie przed i po ekspozycji słonecznej. Pomimo ostrzeżeń dermatologów o szkodliwości opalania, niestety nadal typowym wakacyjnym obrazkiem są setki prażących się w słońcu ciał, a synonimem udanego urlopu jest złota opalenizna. Patrząc realnie fankom kąpieli słonecznych nie zabronimy opalania, ale możemy pomóc ich skórom stosując zabiegi produktami Princess Rich z gliceryną.

Cena zabiegu preparatem Princess Rich 2 ml - 900 zł