Promocje
79zł
79zł
79zł
79zł
Każda strefa tylko 79zł... Dowiedz się więcej...
Nasza oferta
Mezoterapia igłowa

Mezoterapia  jest niechirurgiczną metodą stosowaną dla regeneracji, poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, w leczeniu cellulitu, rozstępów a także w leczeniu i profilaktyce łysienia. Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów.

Mezoterapia to metoda wykorzystywana od lat w medycynie do leczenia rozmaitych schorzeń skóry, polegająca na bezpośrednim wstrzykiwaniu w miejsca zmienione chorobowo odpowiednich substancji leczniczych. Pierwotnie metoda ta stosowana była do leczenia m.in. migreny, chorób neurologicznych, żylaków i chorób dróg oddechowych.
 
 
 
Wskazania do mezoterapii:
 • zwiotczenie skóry
 • profilaktyka przeciwzmarszczkowa
 • zmarszczki
 • sucha skóra i łuszcząca się
 • przebarwienia
 • zapobieganie wypadaniu włosów
 • cellulit (uda, brzuch, pośladki, ramiona)
 • rozstępy
 • nadmiar tkanki tłuszczowej
 
Zalety mezoterapii:
 • metoda naturalna, niechirurgiczna
 • roztwory leków, które są podawane powodują zablokowanie komórkowych sygnałów przyswajania tłuszczu, przyspieszają krążenie i spalanie energii
 • długotrwałe rezultaty - koryguje zmarszczki, poprawia kondycję włosów, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry

 

Przebieg zabiegu:

W zależności od problemu skóry i potrzeb klientki indywidualnie dobiera się zestaw substancji aktywnych. Zastrzyki wykonywane są strzykawką o cieniutkiej igle, robi się je co 0,5 - 1,5 cm. Ślady na ciele przypominają więc kratkę (szybko znikają), nakłucia są niemal bezbolesne. Może się zdarzyć, że igła trafi w naczynko krwionośne, wtedy powstaje siniaczek. Po zabiegu stosuje się masaż, dzięki któremu wstrzykiwane w skórę składniki są równomiernie rozprowadzane.
 
 

Niedogodności mogące wystąpić w trakcie zabiegów:

 • ból podczas wstrzyknięć - można go wyeliminować poprzez wcześniejsze zastosowanie środka znieczulającego (np. kremu EMLA)
 • rumień, obrzęk - występuje bezpośrednio po zabiegu, jest to reakcja skóry na nakłuwanie
 • bardzo rzadkie stany alergiczne objawiające się rumieniem, ustępujące samoistnie po kilku minutach lub godzinach
 • siniaki, krwiaczki - ryzyko zmian wzrasta w przypadku stosowania bezpośrednio przed zabiegiem leków wpływających na proces krzepnięcia krwi (np. aspiryny)
W razie tendencji do powstawania krwiaków warto zarezerwować sobie 2-3 dni na doprowadzenie skóry do formy a także tydzień przed zabiegiem brać codziennie rutynę np. rutynoskorbin i przez tydzień przed zabiegiem nie brać aspiryny.
 
 
Przeciwwskazania do mezoterapii:
 • alergia
 • ciąża, okres karmienia piersią
 • cukrzyca (niewyrównana)
 • stany zapalne na skórze, opryszczka
 • skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień)
 • choroba nowotworowa
 • stosowanie leków przeciwkrzepliwych

 

Mezoterapia w odmładzaniu skóry

Mezoterapię stosuje się profilaktycznie w celu zmniejszenia objawów starzenia się skóry takich jak zmarszczki, zwiotczenie i ścieńczenie skóry. Stosowanie jej można łączyć z innymi zabiegami estetycznymi. Odpowiednie koktajle stosowane są do zabiegów mezoterapii skóry twarzy, szyi, dekoltu, ramion, brzucha, pośladków, ud, kolan, dłoni. Mieszanina wielu substancji rewitalizujących i regenerujących (takich jak np.: kwas hialuronowy, krzemionka organiczna i kompleksy multiwitaminowe) stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny) poprawiają stan skóry. Po serii zabiegów mezoterapii skóra wygląda znacznie lepiej, drobne zmarszczki znikają całkowicie, głębsze ulegają spłyceniu. Widoczna jest także poprawa napięcia i jędrności skóry.
 

Częstotliwość zabiegów:

 • intensywna faza leczenia: 1 zabieg na 2 tygodnie przez okres 2 miesięcy
 • faza pielęgnacyjna: 1 zabieg w miesiącu

 

Mezoterapia w leczeniu cellulitu:

 
Mezoterapia jest metodą niezwykle cenną także w walce z cellulitem. Można wyróżnić trzy rodzaje cellulitu: miękki, kompaktowy i twardy. Koktajl do mezoterapii obejmuje walkę ze wszystkimi rodzajami cellulitu. Modeluje i ujędrnia ciało, przyśpiesza naturalny proces przemiany tłuszczu w tkance podskórnej, wygładza i napina skorę, usprawnia mikrokrążenie, efektywnie wpływa na utratę masy ostrzykiwanych obszarów ciała. W wyniku zabiegu następuje wzmożony przepływ krwi, zmniejsza się proces włóknienia tkanki łącznej i dochodzi do redukcji depozytów tkanki tłuszczowej. Rezultatem jest wygładzenie skóry oraz redukcja cellulitu. Zastrzyki zawierają kofeinę, która pobudza mikrokrążenie skóry i wpływa na uwalnianie tłuszczów z komórek, miedź pełniącą funkcję ochronną przed stresem oksydacyjnym działając na oksydazę lizynową, która pełni podstawową rolę w sieciowaniu kolagenu i elastyny, wygładza i napina skórę, zmniejsza ilośc "pomarańczowej skórki". Może wspomagać ją wyciąg z karczocha, nostrzyka żółtego i rutyny, które pobudzają metabolizm tłuszczów, kasztanowiec zwyczajny uszczelniający naczynia krwionośne.
Do mieszanek dodaje się także krzemionkę organiczną, która regeneruje tkankę łączną i włókna kolagenu.

Częstotliwość zabiegów:

 • faza intensywna: 1 zabieg co 14 dni przez 2 miesiące
 • faza pielęgnacyjna: 1 raz na miesiąc przez 3 miesiące
 • zabieg przypominający: raz na pół roku
 

Mezoterapia w leczeniu łysienia

Jednym z najczęstszych wskazań do mezoterapii są choroby włosów, w których dochodzi do utraty lub znacznego osłabienia struktury włosów. Poprzez podawanie w skórę owłosioną głowy preparatów mineralnych, witamin i leków przeciwzapalnych można w znacznym stopniu poprawić odżywienie włosów, zatrzymać ich wypadanie, a nawet spowodować odrost utraconych włosów. Terapia łysienia to wstrzykiwanie substancji odżywiających włosy - takich jak dekspantenol, minoksydyl, oligoelementy, krzemionka organiczna, witaminy lub leki przeciwzapalne, które powodują, że następuje regeneracja struktury włosa.

Wskazania:
 • wypadanie włosów na skutek ubogiej diety, słabego krążenia, zmian hormonalnych w okresie ciąży, laktacji
 • łysienie androgenowe
 • łysienie plackowate
 • słabe i wymagające silnego odżywienia włosy
Częstotliwość zabiegów:
 • faza uderzeniowa kuracji: 1 zabieg co 7 dni przez okres 2 miesięcy
 • faza pielęgnacyjna: 1 zabieg na miesiąc przez okres 3-6 miesięcy     

 

    

PREPARATY STOSOWANE W MEZOTERAPII:  

 

 

FILORGA  NCTF 135 HA CE

 

Wskazania

Profilaktyka w starzeniu się skóry wiotkiej, zmęczonej, starzejącej się. Wyjątkowo intensywna rewitalizacja i nawilżenie skóry, wygładzenie zmarszczek, przywrócenie gęstości skórze.

Skład
Znakomicie opracowany skład chemiczny zapewnia wysoką jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów. Czysty biologicznie kompleks polirewitalizujący oparty na związkach biologicznie czynnych:
- Kwas hialuronowy (5 mg/ml) – Posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania i wiązania dużych ilości wody, dzięki czemu doskonale nawilża skórę. Odpowiada za utrzymanie prawidłowej równowagi elastycznej skóry i naskórka.
- 13 witamin – Witamina A przyspiesza odnowę komórkową przez regulację procesów keratynizacji i gojenia. Witamina B wpływa na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewniających skórze równowagę biologiczną. Witamina C zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach, rozjaśnia.
- 23 aminokwasy – Podstawowe składniki budujące białka, m.in. kolagen i elastynę.
- 6 składników mineralnych – Spełniają w organizmie różnorodne funkcje. Stanowią podstawowe składniki układu kostnego, są niezbędne do budowy i pracy enzymów i hormonów, regulują gospodarkę wodno-elektrolitową ustroju.
- 6 koenzymów – Przyspieszają przemiany metaboliczne przez obniżanie energii wymaganej do aktywacji reakcji biochemicznych. Zwiększają tempo odbudowy tkanek.
- 5 kwasów nukleinowych – Kwasy nukleinowe umożliwiają regulację syntezy białek.
- 2 czynniki redukujące – które hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka.

Efekty stosowania
1. Aktywna regeneracja uszkodzeń skóry (synergiczne działanie składników odżywczych z kwasem hialuronowym poprawia gojenie uszkodzeń skóry i przyspiesza regenerację komórkową).
2. Aktywne nawilżanie (zewnątrzpochodny kwas hialuronowy ma znaczące właściwości higroskopijne – wypełnia przestrzeń pomiędzy włóknami kolagenowymi macierzy komórkowej ograniczając utratę wody, dzięki czemu nawilża naskórek i skórę właściwą).
3. Poprawa kolorytu skóry (kwas hialuronowy przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych, dzięki czemu skóra jest lepiej natleniona, zdrowsza i jaśniejsza).
4. Przywrócenie równowagi jonowej (NCTF® przywraca równowagę jonową w komórkach zapewniając prawidłową syntezę białek skóry właściwej).
5. Stymulacja wzrostu komórkowego +147% (NCTF® stymuluje rozmnażanie młodych i starzejących się ludzkich fibroblastów podczas 72 godzinnej inkubacji, sprzyjając w ten sposób odnowie komórkowej).
6. Zwiększenie gęstości skóry właściwej +256% (NCTF® stymuluje syntezę głównych składników macierzy pozakomórkowej, m.in. białek bogatych w prolinę (kolagen typ 1) podczas 72 godzinnej inkubacji).
7. Ochrona komórkowa +90% (składniki aktywne NCTF® ograniczają produkcję szkodliwych dla skóry wolnych rodników, zapobiegają powstawaniu nadtlenku wodoru i tworzeniu lipidowych grup ponadtlenkowych).
8. Regeneracja wiskoelastyczna +366% (NCTF® oddziałuje na gen inhibitora elastazy, przez co wpływa na przywrócenie sprężystości komórek, zapobiega sztywnieniu tkanek).

Częstotliwość zabiegów:
Faza 1: Terapia uderzeniowa – 4 zabiegi w odstępach 1-2 tygodniowych
Faza 2: Regeneracja skóry – 1 zabieg na miesiąc przez 2 miesiące
Faza 3: Podtrzymanie efektów kuracji – 1 zabieg co 2-6 miesięcy?

Cena jednego zabiegu na twarz - 400 zł, twarz i szyję - 600 zł, twarz, szyję i dekolt - 900 zł

 

CYTOCARE 532 – 516 - 502                                            

CytoCare jest to specjalnie zbilansowany intensywnie nawadniający i regenerujący koktajl do mezoterapii dający widoczny efekt odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek. Specjalnie przygotowany do różnych potrzeb skóry w zależności od wieku i zawansowania procesu starzenia możemy wybierać różne stężenia kwasu hialuronowego: 32 mg, 16 mg, 2 mg.

 Skład: 

 • Kwas hialuronowy 32/ 16/ 2 mg opcjonalnie w każdej fiolce.
 • Witaminy - B1, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B8, B9, B12
 • Nieorganiczne  sole
 • Aminokwasy

 

Cennik Preparat CytoCare® 532

Cała twarz 350 zl

Okolice oczu lub ust, lub czoło 180 zł

Dekolt 300 zł

Szyja 250 zł

Linia biustu 300 zł

 

Grzbiet dłoni 300 zł

Wewnętrzna strona ud 400 zł

Kolana 350 zł

 

 

HYDRALIFT

 

Hydralift to koktajl przeznaczony do skóry twarzy, szyi, piersi i nóg.Produkt wskazany jest do intensywnej rewitalizacji i nawilżenia zmęczonej lub wiotkiej skóry z obecnymi zmarszczkami. Pomaga zapobiegać i leczyć zwiotczenie skóry poprzez nawilżanie, bioregenerację i ujędrnianie. Kwas hialuronowy to niesiarczanowany glikozaminoglikan obecny w tkance łącznej, nabłonkowej i nerwowej. W momencie narodzin, ciało ludzkie zawiera dużą ilość tej substancji, natomiast jej poziom z czasem maleje. Zmniejszenie poziomu kwasu hialuronowego stanowi istotny czynnik procesu starzenia. Zawiera kwas hialuronowy i DMAE, który mocno naciąga, napina i nawilża skórę.

Kwas hialuronowy jest szeroko rozpowszechniony w całej tkance łącznej, nabłonku i tkankach nerwowych. Ilość kwasu hialuronowego stopniowo maleje wraz z upływem czasu, co ma decydujące znaczenie w procesie starzenia. Jest to galaretowata substancja, która wypełnia przestrzeń między włóknami kolagenu i elastyny. Rola kwasu hialuronowego w skórze polega na stworzeniu mechanizmu transportu niezbędnych substancji odżywczych z krwi do żywych komórek. Jest zdolny do ochrony skóry przed promieniowaniem ultrafioletowym ze względu na jej anty rodnikowe właściwości. 

W 1% roztworu wodnego formuły stanowi żel absorbujący wodę, który wypełnia przestrzenie międzykomórkowe i utrzymuje elastyczność i stan odpowiedniego napięcia skóry.

DMAE ( dimetyloaminoetanol) to prekursor acetylocholiny, który odgrywa ważną rolę w skórze. Powoduje regenerację połączeń kolagenu i elastyny, dając znakomity efekt napięcia skóry, poprawy spójności, nawodnienia i przywrócenia elastyczności, lepszego odżywiania i wzmocnienia właściwości ochronnych skóry. Zniesienie efektu zwiotczenia można zauważyć już po pierwszych zabiegach, Hydralift wygładza zmarszczki, walczy z wiotczeniem skóry.

Zniesienie efektu zwiotczenia można zauważyć już po pierwszych zabiegach Hydralift.

Wskazania:

Wiotczenie (twarzy, piersi, nóg),  pofałdowanie szyi, zmarszczki, skóra odwodniona, przyspieszanie regeneracji warstw skóry.

Skład:                                                 

 - Hyaluronic Acid 1%    Kwas hialuronowy 1%, DMAE 1%

Cennik:

Okolice oczu lub ust 160 zl

Cała twarz 250 zł

Twarz i szyja 400 zł

Twarz, szyja i dekolt 550 zł

Grzbiet dłoni 250 zł

Kolana 250 zł

                                                                                                                                                                                                                                                         

HAIR SYSTEM

Hair System to koktajl przeznaczony do skóry głowy.           

Koktajl bogaty w aktywne składniki odżywcze (Minoxidill, Biotyna, Dexpanthenol), witaminy, aminokwasy, mikroelementy i minerały, stosowany w celu przywrócenia witalności i efektywnego odżywienia i regeneracji cebulek włosowych, a także do walki z utratą włosów.
Dzięki działaniu aktywnych składników dochodzi do wzmocnienia struktury włosów, usprawnienia mikro krążenia. Zwiększa odporność na szkodliwe składniki. Bogaty skład koktajlu wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie i metabolizm energetyczny włosów.

Wskazania:

Hair System jest szczególnie polecany dla mężczyzn: w leczeniu nie-androgennego łysienia, do naprawy włosów przedwcześnie uszkodzonych przez niekorzystne czynniki, aby stymulować wzrost włosów i poprawić kondycję skóry głowy.

U kobiet - w przypadku wypadania włosów, w walce z łupieżem, w terapii cienkich i osłabionych włosów.

Skład:

Minoxidil, Dexpanthenol, Saw Palmetto, składniki mineralne, Witaminy z grupy B, Cysteina, Metionina, Tauryna, Biotyna

Proponowany cykl zabiegów 6-10 co 7-10 dni.

Cena zabiegu 250 zł

 

BIOLINE

Bioline jest to koktajl przeznaczony do miejsc z nadmierną tkanką tłuszczową

( podwójny podbródek, kolana, ramiona, pośladki, brzuch, uda, biodra).

Koktajl zawierający unikalną formułę w której skład wchodzi fosfatydylocholina, wielonienasycone tłuszcze: 5% Sodium Desoxycolate:2,5%  L-karnityna:20%  Hydroalcoholic:5%.

Wskazania:

Nadmiar tkanki tłuszczowej (podwójny podbródek, miejscowe otłuszczenie kolan, bioder, brzucha, przeciwwskazania do liposukcji), wspomaganie procesów odchudzania.

Cena jednej ampułki - 250 zł

 

 

BIO-STRECH

Bio-Strech jest to koktajl przeznaczony do wszystkich obszarów na których występują rozstępy.

Bio-Strech zawiera wiele składników aktywnych stosowanych w celu profilaktyki wiotkości skóry i przywrócenia jej sprężystości, na drodze zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny i nawilżenia w obszarach poddanych zabiegom. Bio-Strech pomaga odmładzać skórę w głębszych warstwach. Optymalizuje proces wytwarzania włókien przez zapewnienie stałej biodostępności tych substancji. Poprzez działanie na oksydazę lizynową, miedź ułatwia przekształcanie sieci krzemowej w dobrze zorganizowaną sieć trójwymiarową.

Siarczan chondroityny, glikozaminoglikan obecny w niewielkich ilościach w macierzy pozakomórkowej odgrywa istotną rolę w utrzymaniu prawidłowej kondycji skóry dzięki podwójnemu mechanizmowi. Wpływa na uwodnienie i objętość skóry równocześnie stymulując wytwarzanie kwasu hialuronowego oraz wpływa na jego lepkość.

Wskazania:

Widoczne rozstępy, rozciągnięta, pozbawiona elastyczności skóra.

Skład:

Woda, Aqua marca Isot, chondroityna, Siarczan sodu, Kolagen sodu Mannuronate Methylsilanol, Glukozamina, Siarczanu sodu Metabisulfite

Cena jednej ampułki 2 ml - 200 zł

 

ELASTHASE

Elasthase  jest to koktajl przeznaczony do skóry  twarzy, szyi, dekoltu oraz całego ciała.  Redukuje wielkość i ilość zmarszczek, poprawia jędrność skóry, zwiększa produkcję kolagenu, zapobiega powstawaniu rozstępów. Koktajl Elasthase zawiera trzy najskuteczniejsze substancje zwalczające pierwsze oznaki starzenia skóry: elastynę, krzemionkę i DMAE. Elastyna jest białko tkanki łącznej ma zasadnicze znaczenie, gdyż pozwala skórze powrócić do swojej pierwotnej pozycji. Jest to najwyższej klasy koktajl o działaniu przeciwdziałającym procesowi tworzenia się zmarszczek jak również  spłycający już widoczne bruzdy zmarszczkowe.  Zmniejsza objętość zmarszczek, zmniejsza gęstość zmarszczek, zmniejsza widoczność rozstępów, powoduje wzrost jędrności skóry, zwiększa grubość skóry, zwiększa produkcję kolagenu.

Wskazania:

Wiotka, pozbawiona elastyczności skóra twarzy, ciała, dłoni , rozstępy ( profilaktyka ).

Skład:

Elastyna 2,5%, Krzemionka 2%, DMAE, wkakotra azjatycka, Mimoza.

Cennik: 

Twarz 300 zł

Twarz i szyja 450 zł

Twarz, szyja i dekolt 650 zł

Brzuch 300 zł

Pośladki 350 zł

 

RRS HA CELLUTRIX

element: Organic silicium (krzem organiczny)

RRS HA Cellutrix to specjalistycznie skomponowany koktajl do mezoterapii igłowej,  którego skuteczność jest potwierdzona naukowo. Jeśli szukasz skutecznego produktu medycznego, którego terapia przyniesie efekty – Cellutrix jest najodpowiedniejszą terapią.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Zastosowanie :                                                                                                                                                                                                              - Redukcja cellulitu                                                                                                                                                                                                     - Ujędrnienie skóry objętej cellulitem                                                                                                                                                                     - Miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej - lokalny korektor tłuszczu                                                                                                     - Poprawa jakości skóry                                                                                                                                                                                          Okolica:  Pośladki oraz tylna strona ud

Aktywne składniki:

0,05 mg/ml HA kwasu hialuronowego+ 17,5 mg/ml koktajlu biostymulującego

8 antyoksydantów: vit.C, kwas triferulowy, Irbic acid, Izobenzofuranonowych,-hederyna, Hederasaponin C, Hederacolchiside E i F

2 lipolityki: fukoksantyna, cafeina

7 flawonoidów: cinaroside, cinaratrioside, kwercetyna, kaempferol, troxerutin, rutyna, hesperydyna

8 mikroelementów: I, K, Br, Cl, Ca, Fe, Si, Mg

3 witaminy: vit. C, vit. A, vit. B2

8 saponin: ruskogeniny, neoruscogenin, α-hederyna, hederasaponin C, hederacolchiside E i F, azjatykozyd, madecassoside

3 trójtrepeny: kwas azjatycki, kwas madecassic, kwas bursztynowy

1 aminokwas: L-karnityna

2 AHAs: kwas jabłkowy, kwas mlekowy

2 polifenole: kwas chlorogenowy, Floroglucyna

składnik lipolitycznym: kofeina i fukoksantyna

transport tłuszczu: AHAs

Cena zabiegu z użyciem jednej ampułki 10 ml 300 zł

 

 

EASY CELL

Easy Cell jest to koktajl przeznaczony do obszarów objętych cellulitem ( pośladki, uda, brzuch, ramiona). Preparat przeznaczony do redukcji cellulitu. Ułatwia usuwanie wody z komórek tłuszczowych, redukując ich rozmiar, zmniejsza obrzęki tłuszczowe, przywraca prawidłowe mikrokrążenie, ochrania tkankę łączną. Easy Cell jest przeznaczony do zabiegów redukowania cellulitu. Działa czteroetapowo: 1) zapobiega naciekaniu w niedrożnej tkance; 2) przywraca skuteczne miejscowe mikrokrążenie przez otwarcie skurczonych naczyń włosowatych; 3) kofeina aktywuje hydrolizę triglicerydów komórek tłuszczowych; zwiększa przenikalność naczyń włosowatych i poprawia mikrokrążenie oraz redukuje obrzęki kostek;4) krzemionka i tauryna regenerują i chronią tkanki łączne. Uczestniczą w biosyntezie elastyny i zapobiegają zwapnieniu tkanki łącznej.

Wskazania:

Nadmiar tkanki tłuszczowej, zaawansowany cellulit, skóra zwiotczała pozbawiona napięcia.

Cennik: 1 ampułka ( 5 ml ) - 250 zł

 

Dermaheal SB (przeciw przebarwieniom)

Dermaheal SB to preparat do mezoterapii redukujący przebarwienia skórne i zapobiegający syntezie melaniny. Działa rozjaśniająco i efektywnie zapobiega dalszej pigmentacji skóry. Redukuje powstałe w wyniku syntezy melaniny przebarwienia skórne i rozjaśnia i wyrównuje koloryt cery. Sprawia, że skóra staje się rozświetlona i pełna zdrowego blasku. Skuteczny także w walce z plamami starczymi. Pozostawia skórę gładką, miękką i promienną.

- przebarwienia skórne i melasma
- efekt rozjaśnienia
- redukcja syntezy melaniny

Aktywne składniki:

- aminokwasy
- witaminy
- minerały
- peptydy biomimetyczne

OLIGOPEPTIDE - 34 (CG-TGP2): zmniejsza syntezę melaniny i zapobiega pigmentacji, odpowiada za nawilżenie skóry

PENTAPEPTIDE - 13 (CG-ASP): odpowiada za rozjaśnienie i odżywienie skóry, nadając jej świetlisty, zdrowy wygląd

OLIGOPEPTIDE - 50: działa przeciwzapalnie i rozjaśniająco; zwiększa naturalną produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego w skórze.

Cena zabiegu  na twarz 250 zł, dekolt 300 zł. 

 

 

SKINESSE

Skinesse jest najbardziej skutecznym i innowacyjnym sterylnym mezokoktajlem do stosowania przy hiperpigmentacji, melanodermie, plamach po słonecznych, plamach starczych, przebarwieniach, oraz zmianach trądzikowych.

Skinesse zawiera kompletną formułę dzięki jego aktywnym składnikom, które działają w synergii. Polepsza elastyczność skóry, stymuluje produkcję kolagenu, posiada właściwości lecznicze przy hiperpigmentacji oraz plamach po słonecznych.

Wskazania:

Hiperpigmentacja, przebarwienia.

Cennik: - twarz 250 zl, dekolt 300 zł

 

CURAVISC

CuraVisc to preparat przeznaczony do zabiegów Mezoterapii, u osób ogólnie zdrowych, zakwalifikowanych do zabiegów po wykluczeniu przeciwwskazań. Głównym składnikiem preparatu  CuraVisc 1,5% jest kwas hialuronowy w postaci hialuronianu sodu, uzyskiwany laboratoryjnie, w sposób syntetyczny.  Kwas hialuronowy występuje we wszystkich organizmach żywych. Charakteryzuje się właściwościami odżywczymi i utrzymującymi odpowiednią wilgotność skóry, umożliwia wymianę substancji metabolicznych pomiędzy komórkami. Sprzyja namnażaniu i migracji fibroblastów oraz wtórnej syntezie kolagenu. Ponadto ochrania fibroblasty przed cytotoksycznym działaniem wolnych rodników. W skórze ludzkiej jest składnikiem macierzy międzykomórkowej obszaru skóry właściwej. Może być bezpiecznie stosowany bez konieczności stosowania testów skórnych.                                                                                                                

Cennik:

- twarz 400 zł

- twarz iszyja 700 zl

- twarz, szyja i dekolt 1000 zł  

- okolice oczu 200 zł

 

R-FINE

R-fine jest naturalnym produktem uzupełniającym poziom nawilżania i elastyczności skóry. Substancją czynną występującą w R-fine jest kwas hialuronowy, który dzięki swoim właściwościom głęboko nawilża wewnętrzne warstwy skóry, spowalniając jej starzenie się. Efektem kuracji R-fine jest jedwabiście gładka i idealnie napięta skóra.

Korzyści stosowania kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy to źródło zdrowej i młodo wyglądającej skóry. Wraz z upływem lat, a także wpływem różnych działań zewnętrznych (słońce, tytoń, klimatyzacja, itp.) skóra traci odpowiedni poziom zawartego w niej kawsu hialuronowego, co powoduje jej wysuszanie i powstawanie zmarszczek. R-fine jest preparatem który dzięki swoim właściwościom pozwala na doskonałą rewitalizację skóry, odzyskując i zatrzymując jej młody i zdrowy wygląd.

Kwas hialuronowy to istotny element w trójwymiarowej strukturze składników macierzy zewnątrzkomórkowej skóry. Preparat R-fine dostarcza skórze z oznakami starzenia doskonale zbilansowaną dawkę kwasu hialuronowego, zwiększając jej gęstość i przywracając jędrność.

Fibroblasty

Są to komórki twórcze tkanki łącznej właściwej, które wytwarzają substancje włókien kolagenowych, dzięki którym skóra zachowuje odpowiednią jędrność. Kwas hialuronowy zawarty w R-fine przywraca idealne fizjologiczne środowisko do wzmożonej migracji fibroblastów.

 

Wskazania

R-fine zalecany jest w celu odmłodzenia i ujędrnienia skóry twarzy, szyi, dekoltu i grzbietów dłoni. Może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Szczególnie polecany u pacjentów: 

 • Intensywne zagęszczenie i regeneracja skóry właściwej
 • Poprawa kolorytu i blasku
 • Głębokie nawilżenie i odżywienie skóry
 • Przywraca naturalną równowagę biologiczną skóry
 • Poprawia elastyczność skóry
 • Silne działanie antyrodnikowe – przeciwutleniające
 • Zapobiega pojawieniu się „pierwszych zmarszczek”
 • Kwas hialuronowy 32/ 16/ 2 mg opcjonalnie w każdej fiolce.
 • Witaminy - B1, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B8, B9, B12
 • Nieorganiczne  sole
 • Aminokwasy
 • z widocznymi oznakami starzenia się skóry ( zmarszczki, zwiotczenia)
 • o poszarzałej i pozbawionej blasku skórze
 • prowadzących intesywny tryb życia, narażonych na stres
 • o zniszczonej promieniowaniem UV skórze (przedawkowanie słońca i solarium)
 • palących
 • profilaktycznie dla każdego                                                             

Cennik: 

- twarz 550 zł

- twarz i szyja 950 zł

- twarz, szyja i dekolt 1350 zł  

 RRS HA 

RRS HA EYES         

Refills Repair Stimulates = Wypełnianie Naprawa Stymulacja

W tych trzech słowach zawiera się cała filozofia nowej gamy RRS ® - produktów do mezoterapii, stworzonych przez Laboratorium Aesthetic Dermal.

Zastosowanie:                                                                                                                                                                                                             Nawilżenie                                                                                                                                                                                                                   Poprawa mikrokrążenia                                                                                                                                                                                     Rozjaśnienie skóry                                                                                                                                                                                         Poprawa konturów oczu                                                                                                                                                                                           Działania antyoksydacyjne 

Okolica: Wymagająca okolica oka                                                                                                                                                                           Dla kogo: Bez limitu wieku

                                                                                                                                                                              Aktywne składniki:

5 mg/ml HA kwau hialuronwego+ 27,3 mg/ml kompleksu bierewitalizującego

11 antyoksydantów: m.in. vit.C, Naringin, Resveratrol, R-2 Viniferin, ε-Viniferin, R-Viniferin, Iso-ε-Viniferin

5 flawonoidów: Troxerutin, Rutin, Naringin, Hesperidin Methyl Chalcone, Hesperidin

3 saponiny: Ruscogenin, Neoruscogenin, Escin

6 polifenoli: R-2 Viniferin, ε-Viniferin, R-Viniferin, Iso-ε-Viniferin, Resveratrol, Coumarin

2 peptydy: DipeptideVW, Peptide Pal-GQPR

1 mikroelement: Organic silicium (krzem organiczny)

Cena jednego zabiegu 170 zł                                                                                   

 

Light Eyes Ultra

Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Tak wyjątkowa kombinacja jako jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów jest w stanie poradzić sobierównocześnie z cienami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

 

Efekty:

– poprawa mikrokrążenia

– zwiększenie elastyczności skóry wokół oczu

– wygładzenie małych zmarszczek wokół oczu

– zmniejszenie objętości płynów gromadzonych wokół oczu

 

Wskazania:

– ciemne kręgi wokół oczu

– obrzęk powiek

– korekcja cienkich zmarszczek

 

Główne składniki:

Ruszczyk - działa korzystnie na system naczyń krwionośnych, na który ma mocno tonizujący wpływ. Dodatkowo posiada silne właściwości drenujące.

Jagoda - antyoksydanty zawarte w owocach jagód sprawiają, że komórki skóry stają się bardziej elastyczne i trwałe. Hamują działanie wielu enzymów odpowiedzialnych za destrukcję kolagenu oraz tych zmniejszających elastyczność tkanek.

Antyoksydanty mają także pozytywny wpływ na ścianki naczyń krwionośnych, redukując poziom odkładających się tam glikoprotein – sprzyjają w ten sposób normalizacji odporności i elastyczności naczyń.

Rozmaryn. Dzięki jego tonizującym właściwościom i stymulacji krążenia to wspaniały przeciwobrzękowy składnik, podnoszący skuteczność drenażu.

Heksapeptydy. Argilerine* to proteina reprodukująca efekt podobny do botoksu. Rozciąga zmarszczki mimiczne dzięki zdolności hamowania nadmiernej kurczliwości fibroblastów i redukuje presję na kolagen, generując efekt rozkurczania. To substancja powstała z kombinacji 6 aminokwasów działających na skórę, redukująca napięcie mięśni skóry twarzy, odpowiedzialne z powstawanie zmarszczek mimicznych.

Kwas hialuronowy: Kwas hialuronowy jest składnikiem decydującym o skuteczności tej wyjątkowej kombinacji.

Dawkowanie: Liczba zabiegów zależy od typu skóry. Efekty są widoczne już po pierwszej sesji.

 

Zalecenia:

1 kuracja co 2 tygodnie przez 6 tygodni

Kontynuacja: 1 kuracja co 21 dni

Terapia zachowawcza: 1 kuracja co 2 miesiące w zależności od rodzaju skóry i potrzeb pacjenta.

 

Cena jednego zabiegu 190 zł.

 

Proshock Shape

Czym jest terapia antycellulitowa Proshock Shape?

Proshock Shape to nowe rozwiązanie estetyczne w walce ze wszystkimi fazami cellulitu. Zabieg polega na dostarczaniu skórze innowacyjnego preparatu przy wykorzystaniu procedury mezoterapii.

 

Jakie efekty zapewnia ten zabieg?

Kuracja przeznaczona jest do likwidowania cellulitu w jego  II, III i IV fazie rozwoju. Jest też wykorzystywana w leczeniu lipodystrofii i miejscowej otyłości. Rezultatem zabiegu jest przy tym ogólna poprawa kondycji skóry - usunięciu komórek tłuszczowych towarzyszy ujędrnienie zwiotczałej skóry i widoczne zwiększenie jej napięcia.

 

Jakie składniki aktywne zawiera preparat?

Proshock Shape to innowacyjna formuła zawierająca kolagenazę, enzymy roślinne i aktywatory metaboliczne, które są w stanie usunąć nawet cellulit włóknisty. Kolagenaza to enzym potrafiący skutecznie rozbijać włókna kolagenu występujące w tkance łącznej, kofeina ułatwia detoksykację i zwiększa dotlenienie tkanek, a ekstrakty roślinne - rozmaryn lekarski i papaja zwiększają skuteczność drenażu i głęboko odżywiają skórę. Uzupełnienie stanowią składniki poprawiające jędrność i napięcie skóry oraz przywracające jej optymalne nawilżenie.

 

Kilka słów na temat efektywności i bezpieczeństwa zabiegu:

Badania kolagenazy przeprowadzili eksperci Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, którzy wykazali znaczącą redukcję cellulitu w obszarze ciała poddanemu leczeniu. Powierzchnia cellulitu zmniejszyła się o 74% po pierwszym tygodniu i o 89% po pierwszym miesiącu kuracji.

 

Cena: 550 zł ( ampułka 10 ml ), 300 zł za 5 ml

 

 

PRINCESS®RICH
 
Princess®Rich zawiera 18 mg/ml kwasu hialuronowego i 20 mg/ml gliceryny - to najwyższe stężenie wśród 
produktów do mezoterapii obecnych na rynku. Gliceryna zatrzymuje wodę, a więc utrzymuje nawilżenie skóry 
przez dłuższy czas.
Princess®Rich to sterylny, wiskoelastyczny, czysty, bezbarwny, przezroczysty, izotoniczny żel 
ulegający biodegradacji.
Princess®Rich składa się z kwasu hialuronowego pochodzącego z biofermentacji 
(masa cząsteczkowa około 3 mln Da).
Princess®Rich to wiskoelastyczny roztwór, który służy uzupełnianiu kwasu hialuronowego utraconego w czasie 
procesu starzenia. Zalecane są cykle trzech zabiegów wykonywanych co dwa lub trzy tygodnie. Princess®Rich 
jest stworzony do iniekcji do naskórka lub głębiej, by polepszyć koloryt i elastyczność skóry. Działa on również jako 

wypełniacz małych zmarszczek, takich jak kurze łapki, zmarszczki śmiechu czy zmarszczki palacza wokół ust,oraz nawilża odwodnioną skórę.

Cennik:
- twarz 450 zł
- twarzi szyja 850 zł
- twarz,szyja i dekolt 1200 zł 
 
 

Dermaheal HSR z peptydami biomimetycznymi

Preparat ten należy do linii produktów, która wykorzystuje najbardziej zaawansowaną biotechnologię. Unikalna kombinacja niespotykanej dotąd liczby aktywnych składnikow, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych, gwarantuje niepowtarzalne efekty w pielęgnacji skory.

Wskazania:

• Zapobieganie starzeniu się skóry

• Działanie przeciwzmarszczkowe

• Skóra trądzikowa o rozszerzonych porach

• 50mg kwasu hialuronowego w każdej ampułce

SKŁAD: 58 aktywnych składników (50mg HA): Kwas hialuronowy (1%) 13 witamin, 24 aminokwasy, 5 minerałów, 4 koenzymy, 4 kwasy nukleinowe, 2 czynniki redukujące 5 Peptydów Biomimetycznych: Acetyl Decapeptide-3: wspomaga tworzenie nowych komórek skóry, redukuje drobne zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych,  Decapeptide-4 (CG-IDP2): wzmacnia elastycznośd, wpływa na syntezę elastyny i kolagenu,  Oligopeptide-24 (CG-EDP3): redukuje zmarszczki wpływając na proliferację komórkową,  Tripeptide-6 (CG-CTP): odpowiada za optymalne nawilżenie skóry,  Copper Tripeptide- 1 (CG-peptyd miedzi): wpływa na proliferację komórkową. 

Miejsce stosowania: twarz, szyja, dekolt, wierzch dłoni, wnętrze ud i ramion. Częstotliwość: 1 sesja / tydz. 

Cennik: 

- cała twarz 300 zł

- twarz i szyja 450 zł

- twarz, szyja i dekolt 650 zł

- grzbiet dłoni 250 zł 

 

Dermaheal SR z peptydami biomimetycznymi

Wskazania: zapobieganie starzeniu się skóty, działanie przeciwzmarszczkowe, skóra trądzikowa o rozszerzonych porach, przesadnie sucha skóra.

Skład: 57 aktywnych składników: 13 witamin, 24 aminokwasy, 5 minerałów, 4 koenzymy, 4 kwasy nukleinowe, 2 czynniki redukujące, 5 peptydów biomimetycznych. 

 

Leczenie standardowe: 

- 1 etap 1 zabieg raz w tygodniu przez pierwszy miesiąc 

- 2 etap 1 zabieg co dwa tygodnie przez drugi miesiąc 

- 3 etap 1 zabieg w trzecim miesiącu 

- 4 etap 1 sesja co 2 miesiące   

 

Leczenie specjalne: 

- 1 etap 2 zabiegi co tydzień przez pierwszy miesiąc 

- 2 etap 1 zabieg co tydzień przez drugi miesiąc 

3 etap 1 zabieg co dwa tygodnie w trzecim miesiącu

- 4 etap 1 zabieg co dwa miesiące przez kolejne 6 miesięcy 

 

Cennik: 

- cała twarz 260 zł

- twarz i szyja 400 zł    

- twarz, szyja i dekolt 600 zł  

- okolice oczu 160 zł

  

Dermaheal HL z peptydami biomimetycznymi

Wskazania: zapobieganie wypadaniu włosów, alopecja. 

Skład: 56 aktywnych składników. Decapeptide - 4: wzmacnia włosy stymulując cebulki do produkcji długich trzonów włosa. Acetyl Decapeptide - 3: rewitalizuje cebulki włosowe . Oligopeptide -24: stymuluje poliferację i migrację komórek włosowych. Copper Tripeptide -1: wzmacnia włosy i stymuluje cebulki do budowy trzonu włosa, wspomaga krążenie w skórze głowy i regeneruje cebulki włosa.

Częstotliwość wykonywania zabiegów taka sama jak przy Dermahealu SR.

Cena jednego zabiegu 250 zł.   

 

Dermaheal LL z niskocząsteczkowymi peptydami biomimetycznymi

Wskazania: redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, leczenie cellulitu, regeneracja i zwiększwiększenie elastycznosci skóry.

Dermaheal LL to koktajl do mezoterapii o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym. Skutecznie redukuje nagromadzone komórki tłuszczowe i rozbija cellulit. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję . Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.

Skład : biomimetyczny kompleks peptydowy, multiwitaminy, aminokwasy. Decapeptide -4 : wspomaga spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej, odpowiada za napięcie i wygładzenie skóry. L-Carnitine: odpowiada za transport komórek tłuszczowych do mitochondriów, gdzie ulegają rozpadowi, ma działanie detoksykacyje. Phosphatydylocholine: naturalnie występująca w organizmie substancja, powoduje rozpad trójglicerydów i ich wydalanie z organizmu.

Miejsca ostrzykiwania: brzuch, uda, pośladki, łydki, podbródek, plecy, ramiona, biodra, kolana.....

Terapia standardowa:

-1etap 1 zabieg raz w tygodniu przez pierwszy miesiąc

-2 etap 1 zabieg co dwa tygodnie przez drugi miesiąc

-3 etap 1 zabieg w trzecim miesiącu

-4 etap 1 zabieg co dwa miesiące

Terapia Specjalna:

- 1 etap 2 zabiegi co tydzień przez pierwszy miesiąc

-2 etap 1 zabieg co tydzień przez drugi miesiąc

- 3 etap 1 zabieg co 2 tygodnie w trzecim miesiącu

- 4 etap 1 zabieg co miesiąc rozpoczynając od 4 miesiąca.

 

Cena jednego zabiegu w leczeniu podbródka 140 zł.

Cena jednego zabiegu w leczeniu innej części ciała 250 zł za ampułkę.

 

 

 

 

 REVITAL TONIC

 

 

Ekskluzywan formuła skomponowana na bazie fermentacji papaya, extraktu z melona, kwasu liponowego oraz N-Acetylocysteine. Jest to zarówno kuracja z działaniem antyoxydantów i toniku ujędrniającego ciało zapewniająca efekt jedwabistej skóry 

Wskazania:

· utrata jędrności skóry

· zwiotczała i pozbawiona vitalności skóra

· rozstępy

Podstawowe składniki:

Wyciąg z Papaya: Papaja należy do rodziny Cricacee i jest bogata w Vitaminy A,C,E. Innym ważnym skladnikiem papaya jest alpha-Tocopherol - Vitamina E, która pomaga ludzkiemu ciału zwalczać problemy związane z oddziaływaniem na skórę.W rzeczywistosci Vitamina E osłania ściany komórki przed procesem starzenia (lipoperoxidation) i chroni naczynia krwionośne przed uszkodzeniami. Papaya pomaga skórze zachowac elastyczność tkanek, dzięki silnym własciwością przeciwutleniającym w stosunku do wolnych rodników i poprzez złuszczanie i właściwości antybakteryjne enzymów papai.

Ekstrakt z Melona: Od narodzin, wolne rodniki są aktywne w naszym ciele, ale podczas naszego życia zwiększają swoją liczbę jako konsekwencja zewnętrznych czynników uszkadzających takich jak zanieczyszczenia elektromagnetyczne,chemiczne i środowiskowe. Główny składnik uzyskany z nasion melona to SOD (NADTLENEK DYSMUTAZY ), który działa bezpośrednio jako przeciwutleniacz na system odpornościowy.

 

LIPOIC ACID: Kwas tiooktanowy albo liponowy jest uznawany na całym świecie za jeden z najlepszych przeciwutleniaczy, ze względu na zdolność do neutralizowania wolnych rodników zarówno w obszarach tłustych jak i wodnych komórek.

N-ACETYLCYSTEINECysteina to jeden z 20 aminokwasów tworzących białka. Znany jako NAC jest nietoksyczną substancją z silnym działaniem przeciwutleniającym. Struktura jego molekół umożliwia łatwą penetracje powierzchni (błony) komórkowej. NAC odgrywa główna rolę w utrzymywaniu odpowiedniego poziomu GSH( tripeptyd pełniący w komórce funkcje antyoksydacyjne) w komórkach poprzez ich ochrone przed zewnętrznymi czynnikami uszkadzającymi i ich działaniom toksycznym.

Cena jednej ampułki 10 ml - 300 zł, cena za 5 ml - 200 zł.

 

 

 

SKINFILL VITAMIN C

Witamina C( kwas askorbinowy):  jest jednym z najmocniejszych naturalnych przeciwutleniaczy czyli neutralizuje wolne rodniki uszkadzające komórki naszego ciała, lecz najprawdopodobniej jedną z najsłabszych witamin w naturze. Związane jest to z tym, że jest łatwo niszczona przez światło, temperaturę, gotowanie, kontakt z powietrzem. Jako, że ludzkie ciało jest niezdolne do niezależnego magazynowania i syntetyzowania witaminy C, jej użycie do wewnętrzno-dermalnych celów odgrywa niezastąpioną rolę jako współczynnik aktywowania metabolizmu komórkowego. Stymuluje ona wzrost syntezy tkanek biologicznych oraz rozwój nowych włókien kolagenowych i substancji łącznych. Witamina C kontroluje 3 geny ( Pro A1, A2 i A3), które są zaangażowane w syntezę protokolagenu oraz jest zaangażowana w syntezę białkowego RNA.

 Wskazania:

· duży wzrost rozjaśnienia skóry.

· powoduje, że skóra jest wzmocniona i elastyczna.

· redukuje nadmierną pigmentację.

· działanie przeciwstarzeniowe.

 

Cennik:                                

twarz - 150 zł

twarz i szyja - 200 zł

twarz, szyja i dkolt - 250 zł

jako dodatek do innego zabiegu z innym preparatem : twarz - 50 zł, twarz i szyja - 100 zł, twarz, szyja i dekolt - 150 zł

 

StrechCare

Koktajl – DMAE – 40mg/5ml, kwas hialuronowy 25mg/5ml, wit. B5, pierwiastki śladowe Cu – Zn. StrechCare jest wysokiej jakości połączeniem kwasu hialuronowego oraz rewolucyjnego kompleksu antyoksydantów DMAE. Wraz z witaminą B5 i pierwiastkami śladowymi preparat STRECHCARE® działa silnie napinająco na skórę jednocześnie poprawiając jej koloryt i witalność. Preparat dzięki doskonale dobranym składnikom jest przeznaczony zarówno do
rozjaśniania i napinania skóry, jak również do redukcji rozstępów

Zastosowanie:
• do skóry zwiotczałej i wiotczejącej
• do rozstępów i przebarwień skórnych
• w celu poprawy witalności skóry
Efekty:
• napięta i elastyczna skóra
• odzyskanie jędrności i gładkości skóry
• rozstępy znacznie zredukowane, a ich pigment zmniejszony
• głębokie nawilżenie
Obszar zastosowania:
• Powieki, twarz, szyja, ramiona, brzuch, wewnętrzna strona przedramion,
brzuch

Cennik Preparat StrechCare

Cała twarz 250 zł
Okolice oczu lub ust lub czoło 150 zł
Dekolt 200 zł
szyja 150 zł
Brzuch-pojędrnianie, rozstępy 300 zł
Ramiona-pojędrnianie, rozstępy 300 zł