Promocje
79zł
79zł
79zł
79zł
Każda strefa tylko 79zł... Dowiedz się więcej...
Nasza oferta
Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa  to nowoczesny sposób regeneracji i odbudowy skóry. Innonwacyjny zabieg przeprowadzany przy użyciu Derma Rollera, jest to urządzenie w kształcie ruchomego wałeczka z igiełkami o długości 0,50 mm wykonanymi ze stali tytanowej, które służy do mikronakłuwania skóry. Bardzo cienkie i ostre mikroigły przedostają się przez naskórek aż do skóry właściwej – podczas tego procesu powstają mikrokanaliki w skórze. Działanie to zmusza skórę do samodzielnej, bardzo intensywnej odnowy i regeneracji poprzez naturalną indukcję kolagenu. Jest to rezultat naturalnego zachowania skóry gojącej – która regeneruje intensywnie powstałe w niej mikro urazy. Dzięki odbudowie kolagenu, następuje zmniejszenie blizn i zmarszczek. Każde, nawet najdrobniejsze uszkodzenie naskórka powoduje aktywację procesów samoodnowy.

Powstałe w wyniku działania wałeczka mikrokanaliki umożliwiają dodatkowo szybsze i głębsze wniknięcie związków aktywnych w głąb skóry, które dostarczamy poprzez nałożenie odpowiednich związków odżywczych i koktajli reperujących, które przechodzą w głąb i mogą od razu dokonywać naprawy w skórze. Natychmiast następuje synteza nowego kolagenu co namacalnie poprawia napiętość skóry. 

Po serii zabiegów można osiągnąć nawet 40 % wypłycenie zmarszczek i silne podciągnięcie owalu twarzy. . Mikrokanaliki zamykają się w przeciągu jednej-dwóch godzin.  Pojedynczy zabieg można wykonać przed wielkim wyjściem jako zabieg bankietowy na 2 dni przed. Skóra nabiera jędrności i blasku. Efekt utrzymuje się tydzień. Intensywna terapia ( jeden zabieg raz w tygodniu) gwarantuje uzyskanie bardziej jędrnej, witalnej i młodszej skóry. Skóra staje się bardziej napięta i wygładzona. Ilość zabiegów, które trzeba wykonać dla maksymalnego efektu, jest zależna od indywidualnego stanu skóry.  W trakcie zabiegu klientka odczuwa lekkie kłucie i szczypanie.                                                                                                                            

Zabieg można wykonywać na całym ciele w zależności od problemów. Rezultaty w postaci napięcia skóry, zmiany jej kolorytu, zmniejszenia zmarszczek, blizn, rozstępów, cellulitu itd. widoczne są już po kilku zabiegach, a systematyczne zabiegi gwarantują młodszy o kilka lat wygląd – szczególnie skóry twarzy oraz eliminację innych defektów skóry. 

Zabieg rozpoczyna się dokładnym demakijażem, peelingiem i dezynfekcją skóry. Następnie na skórę aplikowany jest preparat ściśle dobrany do potrzeb skóry (serum/koktajl). Tak przygotowaną skórę poddaje się procesowi nakłuwania derma rollerem. Nakłuwanie trwa od 5-20 minut w zależności od prędkości wałeczkowania oraz od wielkości obszaru skóry. Po czym kosmetyczka aplikuje na obszar poddany zabiegowi kolejną dawkę serum i wprowadza ją sonoforezą.  Na koniec chłodząca maska algowa oraz krem dobrany do potrzeb skóry.                                                                                                    

Po zabiegu nie należy się opalać, wychodząc na słońce warto użyć kremu z filtrem.                                                                                                

Zabieg ten działa: 

- przeciwzmarszczkowo, ujędrniająco i liftingująco,

- spłyca blizny, poprawia wygląd rozstępów, zmniejsza cellulit,

- rozjaśnia przebarwienia, usuwa suchość i szorstkość skóry,

- obkurcza poszerzone pory.                                                                            

Przeciwwskazania: czynne infekcje, ciąża, laktacja, stosowanie leków przeciwkrzepliwych.

 

Cennik:

  • Pierwszy zabieg ( w tym cena derma rollera):  

- okolice oczu - 170 zł

- głowa na porost włosów - 250 zł

- twarz - 230 zł

- cała twarz i szyja - 260 zł

- cała twarz, szyja i dekolt - 320 zł

- uda - 360 zł

Z kwasem hialuronowym i witaminami:          

 - okolice oczu - 200 zł

- twarz - 280 zł

- cała twarz i szyja - 310 zł

- cała twarz, szyja i dekolt - 360 zł

 

  • Kolejne zabiegi:                                                                              

- okolice oczu - 70 zł

- twarz - 130 zł

- głowa na porost włosów - 150 zł

- cała twarz i szyja - 160 zł

- cała twarz, szyja i dekolt - 220 zł

Kolejne zabiegi z kwasem hialuronowym i witaminami:      

- okolice oczu - 100 zł

- twarz - 180 zł

- cała twarz i szyja - 210 zł

- cała twarz, szyja i dekolt - 260 zł 

Inne części ciała - cena do uzgodnienia.