Promocje
79zł
79zł
79zł
79zł
Każda strefa tylko 79zł... Dowiedz się więcej...
Nasza oferta
Nici PDO Princess \"First Lift\"

Absolutna nowość – wchłanialne nici PDO princess First Lift, przynoszące spektakularne efekty. Aplikacja nici jest praktycznie bezinwazyjna i bezbolesna, trwa około pół godziny, nie pozostawia żadnych blizn ani nacięć, a drobne zaczerwienienia znikają w ciągu kilku dni. Dodatkowo można je aplikować niemal na całym ciele!

Nici First Lift służą do rewitalizacji, poprawy struktury skóry twarzy, szyi i dekoltu, a także biustu, pośladków, brzucha czy nawet nóg! Dzięki tym niciom uzyskujemy naturalny, odmłodzony wygląd skóry. Wykonane są z rozpuszczalnej substancji PDO (polidioksanon) wchłaniają się do ośmiu miesięcy, a efekt utrzymuje się około dwóch lat.

PDO jest materiałem znanym i stosowanym w medycynie od wielu lat. Dotychczas był on głównie wykorzystywany w chirurgii plastycznej, gastroenterologii, urologii, ginekologii i okulistyce. Jednakże, pięć lat temu koreański doktor ujawnił badania, z których wynika, że nici PDO, stosowane razem z akupunkturą, wzmacniają mięśnie i ścięgna.

Nić PDO umieszczona jest na sterylnej, bardzo cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzana jest w określone okolice ciała. W zależności od miejsca, nici wprowadzane są śródskórnie, do podskórnej tkanki tłuszczowej lub domięśniowo. Wstrzykiwanie domięśniowo poprawiają strukturę skóry – staje się ona grubsza, bardziej napięta, jędrna, poprawa się jej koloryt, a pory zwężają się. Możemy nimi również wygładzić drobne zmarszczki.

Różna jest także długość nici. Krótsze nici idealnie sprawdzają się wokół oczu jako alternatywa dla botoksu – efekt estetyczny jest bardziej naturalny, niż po podaniu toksyny botulinowej, ponieważ nie unieruchamiamy mięśni mimicznych, a wpływamy jedynie na osłabienie ich działania – mięśnie są zrelaksowane, a co za tym idzie, rysy twarzy wygładzają się. Dzięki dłuższym niciom PDO można otrzymać efekt delikatnego liftingu żuchwy czy tzw. „chomików”.

Główne wskazania do zastosowania nici PDO, to:

  • na twarzy: pionowe i poziome zmarszczki na czole, lifting czoła, obniżone zewnętrzne krawędzie brwi, wiotka, miękka tkanka, opadające brwi, dolna powieka – worki, policzki, wyraźny fałd nosowo-wargowy, rowek policzkowo-jarzmowy, fałd podbródkowy, fałd marionetkowy, V-lifting, opadające policzki i obszar pod dolną szczęką, fałdy skóry na policzku, pomarszczone policzki,
  • na ciele: fałdy i zmarszczki skóry na szyi i dekolcie, ujędrnianie i kształtowanie piersi, zwiotczenie tkanek i rozstępy na pośladkach, brzuchu, ramionach i nogach, niewrażliwa skóra i tkanka podskórna (szczególnie po liposukcji), otyłość – ramiona, brzuch, a także na żebrach czy przy łysieniu. 
  • Cena - 1 nić od 80 zł do 100 zł ( minimum 5 nici )