Promocje
79zł
79zł
79zł
79zł
Każda strefa tylko 79zł... Dowiedz się więcej...
Nasza oferta
Oxybrazja
Skóra człowieka zwłaszcza na twarzy wymaga ciągłej pielęgnacji. Zewnętrzne czynniki środowiska oraz tryb życia mogą negatywnie wpływać na cerę oraz kondycję skóry człowieka. Zwłaszcza, jeśli dana osoba pracuje w ciężkich warunkach lub narażona jest na ciągłą ekspozycję na promienie słoneczne, czy nawet na promieniowanie ultrafioletowe. Dzięki nowym osiągnięciom techniki można kompleksowo dbać o skórę i odpowiednio ją oczyszczać oraz odżywiać. Działania takie mogą poprawić wygląd skóry oraz znacznie opóźnić procesy starzenia zachodzące w niej.
 
Jedną z najnowocześniejszych metod na odmłodzenie i rewitalizację skóry jest oxybrazja, która działa na zasadzie wywoływania w skórze samoistnej rekonstrukcji ludzkiej skóry. Oxybrazja, inaczej nazywana peelingiem wodno-tlenowym lub mikrodermabrazją tlenową z solą fizjologiczną, wytwarza warunki, które sprzyjają odradzaniu się skóry odpowiednio stymulując dostarczanie wody i tlenu oraz energii. Podczas oxybrazji wykorzystywana jest energia, która usuwa zmarszczki oraz poprawia wygląd skóry.
 
 
Oxybrazja - dla kogo?
 
Oxybrazja przeznaczona jest dla wszystkich osób, które chcą efektywnie pielęgnować skórę. Może być ona stosowana nawet przy bardzo wrażliwej skórze. Procedura jest całkowicie bezpieczna oraz bezbolesna. Mikrodermabrazja tlenowa jest szczególnie zalecana do usuwania złuszczającego się naskórka, gdyż bardzo skutecznie usuwa martwy naskórek, zaskórniki oraz zwęża pory. Oxybrazja redukuje również blizny potrądzikowe, wygładza i wyrównuje naskórek. Wpływa pozytywnie na odmłodzenie skóry, redukuje zmarszczki oraz objawy fotostarzenia. Ponadto, wyrównuje nierównomierną pigmentację skóry i poprawia elastyczność skóry.
 

Podsumowując oxybrazja:

  • redukuje zmarszczki
  • zmniejsza blizny potrądzikowe
  • odmładza skórę
  • uelastycznia skórę
  • wyrównuje koloryt skóry

 

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu dana osoba leży na specjalnej leżance kosmetycznej. Twarz jej jest odpowiednio przygotowywana do zabiegu. Przeprowadzany jest peeling oczyszczający, po którym skóra jest odpowiednio tonizowana. Następnie nakładany jest żel, który mocno zwilża skórę i kosmetyczka przechodzi do wykonywania oxybrazji. Do skóry przykłada prowadnicę, która przypomina długopis, z końcówki, którego wydostaje się tlen oraz sól fizjologiczna pod ciśnieniem. Zabieg wywołuje efekt relaksujący oraz odprężający, ale przede wszystkim poprzez stymulację warstwy termicznej napręża skórę i doprowadza do redukcji zmarszczek.


Aparat L-22

Aparat L
-22 jest doskonałym urządzeniem integrującym oxybrazję wodno tlenową oraz IPL małej mocy (max.10J/cm2) służący do biostymulacji tkanki przed zabiegiem. Oxybrazja, czyli peeling wodno tlenowy jest najdoskonalszą metodą mikrodermabrazji. Czynnikiem ściernym jest sól fizjologiczna rozpędzona do prędkości przekraczającej prędkość dźwięku za pomocą powietrza o ciśnieniu 6 bar. Metoda ta charakteryzuje się największym stopniem sterylności, ponieważ głowica zabiegowa nie dotyka ciała pacjenta a sól fizjologiczna sprzedawana jest w sterylnych opakowaniach. Podczas zabiegu oprócz dermabrazji wykonujemy bardzo głębokie nawilżenie tkanek. Zasilanie poprzez kompresor daje nam gwarancję bezpieczeństwa podczas zabiegu.