Promocje
79zł
79zł
79zł
79zł
Każda strefa tylko 79zł... Dowiedz się więcej...
Nasza oferta
Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Zapraszamy na renomowaną usługę przedłużania i zagęszczania włosów. 

W ofercie posiadamy włosy:

SŁOWIAŃSKIE - są to w 100% naturalne włosy . Dokładnie wyselekcjonowane pasma, pozyskiwane głównie na terenie Europy to włosy bardzo dobrej jakości, miękkie w dotyku, nieplączące się, dostępne w pełnej gamie kolorów naturalnych.  W hierarchii jakości, włosy słowiańskie od dawna zajmują najwyższe miejsce. Dzięki swej niepowtarzalnej i nienaruszonej budowie są wytrzymałe, miękkie i lśniące przez cały okres noszenia, a ich odróżnienie od żywych włosów jest niemożliwe. 
Włosy słowiańskie są najbardziej pożądanym produktem na fryzjerskim rynku przedłużeń.
Włosy słowiańskie juz po przedłużaniu jak i przed (jeszcze w kitku) można farbować, rozjaśniać i dokonywać na nich wszelkich zabiegów chemicznych. Włosy słowiańskie posiadają certyfikat oryginalności. Ich łuski zamykają się w tym samym kierunku, zapewniając długotrwałość noszenia. Mają nienaruszoną strukturę, są „jędrne” i zdrowe, zachowują swój blask dłużej niż inne włosy. Żywotność włosów do trzech lat.

 

EUROPEJSKIE pasemka z naturalnych ludzkich włosów, posiadają formułę Remy Hair (ich łuski ułożone są w jednym kierunku), a także TANGLE FREE (nie ulegają splataniu). Włosy te można farbować, tonować, strzyc, nakręcać i prostować. Nasze włosy dostępne są w dużej gamie kolorystycznej i nie trzeba juz ich poddawać koloryzacji. Włosy dość wymagające. Należy je odpowiednio pielęgnować aby zachowały zdrowy wygląd. (Informacje na temat pielęgnacji włosów zostaną przekazane podczas konsultacji i po zabiegu). Okres użytkowania przy odpowiedniej pięlęgnacji od 1- 12 miesięcy.


 

 Metody doczepiania pasemek:

- Microrings Hair (pasma łączone miniaturowymi ringami )

- Easy Hair (pasma łączone miniaturowymi tulejkami )

- Keratin System (pasma łączone ciepłą keratyną )

Tape On ( 3 cm pasma na taśmie silikonowej – wykonanie ok.0,5 h)   Żadna z wymienionych metod nie powoduje trwałego uszkodzenia mieszka włosowego. Oznacza to,że wykonany w naszym salonie  zabieg jest całkowicie bezpieczny dla włosów.Naszym celem jest aby przedłużone i zagęszczone włosy wyglądały jak najbardziej naturalnie, dlatego dokładamy wszelkich starań aby umiejętnie zatrzeć granicę między włosami naturalnymi a doczepianymi.

Posiadamy certyfikat poświadczający o przejściu szkoleń z zakresu oferowanych metod przedłużania.
 

 

CENNIK:

PRZEDŁUŻANIE WŁOSAMI SŁOWIAŃSKIMI :

 do 30cm / od 700   

 do 40cm / od 900 zł   

 do 50cm / od 1300 złPRZEDŁUŻANIE WŁOSAMI EUROPEJSKIMI 100 pasemek:


do 35cm - 450zł           

do 45cm - 550zł       

do 50cm - 650zł

Przedłużanie metodą keratynową + 100zł do każdej w / w ceny przedłużania. 

Zagęszczanie włosów już od połowy w/w cen.


* podane ceny są cenami orientacyjnymi, mogą wahać się w zależności od ilości wykorzystanych pasm.

 

zdjęcie i ponowne nałożenie pasemek metodą mikroringi lub tulejki 400zł , zgrzewy keratynowe 500 zł ( 100 pasemek, jeśli mniejsza ilość pasemek lub większa cena proporcjonalnie niższa lub wyższa )

- zdjęcie pasemek ( mikroringi lub tulejki ) bez ponownego nakładania 120zł , ( zgrzewy keratynowe ) 250 zł za 100 pasemek

- zdjęcie i ponowne zalożenie włosów na silikonowe taśmie Tape On 250 zł  ( 20 pasm )

- zdjęcie bez ponownego założenia włosów na silikonowej taśmie Tape On 100 zł

- tylko założenie własnych pasemek 100 sztuk metodą mikroringi lub tulejki 350 zł, zgrzewy keratynowe 450 zł, Tape On 150 zł ( 20 pasm )PRZEDŁUŻANIE WŁOSOW METODĄ TAPE ON:

 
Nowa, bezinwazyjna metoda przedłużania włosów!
Metoda ta jest nazywana także kanapkową (skin weft) ; taśmy z włosami zakończone są przezroczystą warstwą kleju i silikonu dzięki której włosy klientki są mocowane z obu stron. Metoda ta jest niewidoczna i bardzo wygodna, nie obciąża włosów, i można ją wykonać w 30 minut.

Naturalne, piękne włosy specjalnie przygotowane do zagęszczania i przedłużania metodą Tape-on, Tape-off. Włosy są przymocowane do specjalnej taśmy, które doczepia się kilkucentymetrowymi (najczęściej 3cm) paskami.CENNIK:

- do 40 cm - 450 zł ( 20 pasm),  - 800 zł ( 40 pasm)

- do 45 cm - 500 zł ( 20 pasm),  - 900 zł ( 40 pasm)


Włosy na taśmie to najlepsze gatunkowo, sortowane i specjalnie przygotowane włosy. Pasemka te są lśniące, miękkie i delikatne, a także podatne na modelowanie. Włosy w pięknej gamie kolorystycznej, farbowane delikatnymi środkami koloryzującymi.

Nie uwiera, nie ciąży... Metoda jest prawie niewyczuwalna i niewidoczna.... Idealna do przedłużania włosów, które przy zastosowaniu innych metod sa widoczne, np. czubka głowy czy grzywki...  

Metoda utrzymuje się na włosach od 1-4 tygodni.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !