Promocje
79zł
79zł
79zł
79zł
Każda strefa tylko 79zł... Dowiedz się więcej...
Nasza oferta
Radiofrekwencja (lifting skóry)
Radiofrekwencja (RF) to światowa nowość w zakresie bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała, usuwania zmarszczek oraz lipolizy, czyli redukcji tkanki tłuszczowej. Efekty są niesamowite, ale jednocześnie bardzo naturalne, gdyż w miejscu poddawanym zabiegowi skóra się obkurcza, napina i wyrównuje. Zabieg jest bezpieczny, nie iniekcyjny, bezbolesny i daje szybkie efekty, które utrzymują się przez kilka lat. Skóra nie jest pokłuta igłą ani nacinana skalpelem, jest masowana specjalną głowicą emitującą fale radiowe.
 
Zabiegi z wykorzystaniem technologii Fal Radiowych w naszym gabinecie polegają na masażu Rf wzbogaconym wprowadzeniem substancji aktywnych poprzedzonym peelingiem i zakończonym preparatem \"wykończeniowym\" odpowiednim dla zabiegu. Profesjonalne urządzenie z głowicą emitującą fale radiowe wykorzystywane jest bardzo często w gabinetach dermatologii estetycznej jako bezpieczna i bezinwazyjna alternatywa w stosunku dla zabiegów obstrzykiwania botoksem czy liposukcji tkanki tłuszczowej. Jako jedyne z wielu urządzeń na rynku wykorzystujących fale radiowe określane jest mianem urządzenia dermo-kosmetycznego. Użyta w nim technologia poparta badaniami nad bezpieczeństwem oraz skutecznością jest doceniana na całym świecie.
 

Zastosowanie:

 • zabiegi liftingujące
 • redukcja zmarszczek
 • napięcie i wygładzenie skóry twarzy i dekoltu
 • modelowanie sylwetki
 • zabiegi antycellulitowe, ujędrniające i wyszczuplające

 

Urządzenie te wytwarza fale radiowe docierające do tkanek o różnej grubości z odpowiednią energią. W konsekwencji szybko podnosi się temperatura tkanek, ale na tyle bezpiecznie, że nie ma ryzyka poparzenia i nie ma potrzeby chłodzenia. W czasie pojedynczej sesji można równocześnie stymulować poprawę jędrności skóry i zmniejszać jej objętość czyli odchudzać.

 

Mechanizm działania

Opór tkanek w czasie przepływu energii radiowej podwyższa ich temperaturę w efekcie czego wzrasta przepływ krwi w naczyniach, zwiększa się utlenienie tkanek i przyspiesza się metabolizm szkodliwych produktów przemiany materii np: dwutlenku węgla i toksyn. Lokalna hypertermia zmniejsza lepkość płynów ustrojowych co ułatwia wymianę międzykomórkową i metabolizm. W tkankach rozszerzają się naczynia, drobne kapilary zwiększają filtrację, metabolizm w tkance gwałtownie wzrasta, zwiększa się absorpcja płynów zewnątrzkomórkowych i poprawia się lokalne krążenie.Jest to więc odwrócenie wszystkich negatywnych procesów odpowiedzialnych za tworzenie lokalnych złogów tłuszczowych i cellulitu.

W przypadku skóry, która utraciła swoją jędrność, sprężystość i kształt, radiofrekwencja powoduje:

 • przebudowę tkanek
 • migrację fibroblastów
 • syntezę nowego kolagenu i skurcz włókien elastyny

 

Lokalne ogrzanie skóry przez radiofrekwencję powoduje rozszerzenie naczyń i przekrwienie skóry, co prowadzi do zwiększonego utleniania tkanek, redukcji poziomu C02, zwiększenia wymiany jonów i przyspieszeniu uzyskania równowagi tkankowej. Energia radiowa poprawia drenaż tkanek i eliminacje toksyn. Natychmiast po zabiegu kurczy włókna elastyny co jest widoczne w postaci świetlistej, nawilżonej i bardziej zwartej, napiętej skóry. Lekkie zaróżowienie skory po zabiegu jest oczekiwanym i korzystnym efektem. Wskazuje na to, że skóra uzyskała odpowiednią temperaturę i objaw ten mija szybko po zabiegu.

 

Jedna sesja na daną partię ciała trwa 45 minut. Zabiegi wykonuje się w seriach po 10 zabiegów co 10-14 dni. Już po pierwszej serii efekt może okazać się satysfakcjonujący. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że 1-2 serie mogą z powodzeniem zastąpić lub nawet całkowicie wykluczyć potrzebę zabiegu chirurgicznego.

 

Czy zabiegi radiofrekwencji mogą być łączone z innymi zabiegami?

Jak najbardziej, zabiegi te mogą być łączone z innymi zabiegami i wtedy efekt jest lepszy.


Zalecenia po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do normalnej aktywności. Nie zaleca się opalania na słońcu lub w solarium przez 24h. Zaleca się przez 2-3 dni picie 2 litrów neutralnych płynów i stosowanie niskotłuszczowej diety.


Funkcje urządzenia dla określonych warstw

Naskórek:

 • polepszenie kondycji starzejących się oraz odbiegających od normy komórek
 • odmłodzenie skóry
 • rozjaśnienie przebarwień

Skóra:

 • poprawa kondycji tkanki włóknistej, zmiękcza elastynę
 • przywraca elastyczność skóry
 • eliminacja zmarszczek
 • przyspieszenie mikrocyrkulacji i drenaż limfatyczny
 • liftinguje, tonizuje i wzmacnia skórę
 • redukuje "worki" pod oczami i przebarwienia

Tkanka podskórna:

 • wspomaga przepustowość membrany komórki
 • zawartość komórki jest katabolizowana

 

Dokładny opis preparatów znajdziesz tutaj.